Hoşgeldin!

Forumumuza katılmak istermisin? senide aramızda görmek isteriz.

Kayıt Ol!

CS:GO Esea da Hileler Yaygınlaştı

Artık ESEA platformunda oynayanların orada da hilelerin arttığının farkindadirlar. Bu hilelerin satışını yapan .com ve .pl uzantılı iki site ön plana çıkıyor. Aylık fiyatları 30€ ve 50$ gibi rakamlar. Artık CS:GO da hiç bir platform da hilesiz, kafamız rahat bir maç oynayamayacağız. Bunlar yetmez gibi oyuna ara sıra gelen indirimlerde oyundaki hile sayısını tekrar arttırıyor.
Tekrar hatırlatmak gerek her oyunda kullanacağız hile er yada geç tespit edilecektir. Sonucunda hesaplarınız yasaklanacaktır. Oyunları kötü de oynasanız hileye başvurmamaya çalışın. Kaybetsenizde oyunun zevkini çıkarmaya çalışın. Her şeyde olduğu gibi; OYUNDA KAYBETMEKTE KAZANMAKTA VAR.

★ Yusuf Emre ★

Ziyaretçi
Karşınıza hile geldi diye hile açmamalısınız veya kaybettiğiniz için. Bu sizin GERİZEKALI olduğunuzu gösterir ve tam anlamıyla lowluğunuzu :)

Aslen S1 im arkadaşa yeni aldığım hesabımı verdim SUPREME yaptı baktım ban yemiş hala bana hesap alcak bekliom. Ayrıca hileye 350 - 500 TL Civarı miktar vermiş tam hatırlamıyorum. Ama yine olan bana oldu. Velhasılı Kelam : HİLE KULLANMAYINIZ, KULLANDIRMAYINIZ , bide arkadaşlarınıza hesap vermeyin