Csgo Kasa Açma Siteleri Ve Refrans Kodları

Eren Çil

Kral Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2016
91
145
33
16
Çevrimdışı
#1
Hell Case
Hızlı arayüzü olan bir CS:GO kasa açma sitesidir. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsiniz.

Referans Kodu: 6271008

Drakemoon
Drakemoon, gayet güvenilir ve muhteşem arayüzü olan bir case opening sitesidir. Site Pokemon konusu baz alınarak tasarlanmıştır ve Pokemonlara benzetilmiş kasa isimleri bulunmaktadır. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsin

Referans Kodu: 2541879

Dealskins
Dealskins sitesinde de bedavaya kasa açabiliyorsunuz. Bu sebepten dolayı listemizin başlarında yer alıyor. Aşağıda verdiğim referans kodunu girerseniz 0,45$ kazanıyorsunuz ve bu parayla 2 adet kasa açabilirsiniz. Deposit olarak CS:GO itemi kullanmak mümkün. Bu sitede de AWP kasası, bıçak kasası vb. gibi oldukça fazla kasa seçeneği mevcut.

Referans Kodu:Referans Kodu: