Plugin | Ücretsiz Deagle Sustum Plugini

• Konbuyu başlatan ★ Yusuf Emre ★
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

★ Yusuf Emre ★

Ziyaretçi
pluginler com.gif
hakkinda.png
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Deagle sustum plugini nedir, ne demektir, nasıl kullanılır ve nasıl kurulur onu anlatacağım. Öncelikle şunu söyleyeyim plugin bana ait değildir ve tamamen ücretsizdir.
  • Nasıl kullanılır.? !dsustum yazarak kullanabilirsiniz.
  • Deagle sustum nedir.? Deagle sustum, !dsustum yazıldığında karşınıza rastgele sayıların geldiği ve bu sayıyı ilk yazan kişiye 1 mermili deagle verir. Pluginde vuramayanı slaylama olayı yoktur. Sebebi ise komutçudan komutçuya slay olayı değiştiğinden koyulmadı.
kurulum.png
Kurulum bilmeyen arkadaşlar link'e bakıp yapabilirler.

indir.png
İndirme linkleri kaldırılmıştır.
NOT: PLUGİNİN DAHA GELİŞMİŞ VE ÖZEL YAPIM HALİ İÇİN HARDY'E ULAŞIN.Eklenti bana ait değildir başka bir forumdan bulundu.

pluginler com.gif

Moderatörün son düzenlenenleri:

fixeL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
27
0
1
23
teşekkürler

emrebaba123

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
14
0
1
18
Ekli dosyayı görüntüle 22
Ekli dosyayı görüntüle 19
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Deagle sustum plugini nedir, ne demektir, nasıl kullanılır ve nasıl kurulur onu anlatacağım. Öncelikle şunu söyleyeyim plugin bana ait değildir ve tamamen ücretsizdir.

• Nasıl kullanılır.? !dsustum yazarak kullanabilirsiniz.
    Deagle sustum nedir.? Deagle sustum, !dsustum yazıldığında karşınıza rastgele sayıların geldiği ve bu sayıyı ilk yazan kişiye 1 mermili deagle verir. Pluginde vuramayanı slaylama olayı yoktur. Sebebi ise komutçudan komutçuya slay olayı değiştiğinden koyulmadı.
Ekli dosyayı görüntüle 21
Kurulum bilmeyen arkadaşlar link'e bakıp yapabilirler.

Ekli dosyayı görüntüle 20
İndirme linki yorum atınca gelecektir.
***Hidden content cannot be quoted.***
NOT: PLUGİNİN DAHA GELİŞMİŞ VE ÖZEL YAPIM HALİ İÇİN MODERATÖR HARDY'E ULAŞIN.

Ekli dosyayı görüntüle 22

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...