Plugin | İstek Kolay bir script yeni başlayanlar bile kodlar.

F

fds00

Ziyaretçi
Öncelikle Merkezden özür diliyorum çok kötü bir lisan kullanmışım ve utanarak sildim.
Sizden ricam şudur tabi hocam öyle yazdiktan sonra yapip yapmamak insafiniza kalmis neyse Round başladıktan 20 saniye sonra kımıldamayan yani afk oyuncular slaylenecek yapipda paylaşabilene minnetlerimi sunarım.

İyi Forumlar Pluginler.com ailesi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hardy`

Pluginsatis.com
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
85
45
18
19
Sakarya
pluginsatis.com
İstek isterken bu şekilde bir telafuz kullanmanız sizcede çok ayıp değilmi ? İnsanlar emek verip sizin için birşey yapıcak sizde dalga geçer gibi hadi bakalım kim yapacak diyorsunuz!

★ Yusuf Emre ★

Ziyaretçi
Aslında karışmayacaktım ama burası ortak bir forum insanlar istekte bulunmak, alınan sorunlara yardım istemek ve eklenti edinmek için, saygılı bir şekilde gelirler. Forum kurallarını okumanızı öneriyorum aksi takdirde uyarı alırsınız ve uyarı puanınız 100'e ulaştığında kalıcı olarak banlanırsınız.

F

fds00

Ziyaretçi
Özür dilerim hocam şimdi farkettim. Çok kötü lisan kullanmişim. Affınıza sığınırım konuyu düzenliyorum.

F

fds00

Ziyaretçi
ben 1 saat felan aramıştım bulamamıştım sağolun :D

F

fds00

Ziyaretçi
Maalesef attığınız pluginlerde slay desteği yok. Yapabilirseniz ilk siz yapmış olacaksınız.

F

fds00

Ziyaretçi
Hiçmi kimse yok :( round başladıktan sonra 20 sn kımıldamayanları öldüren bir kod yazıcabilecek yok mu ?