NEDEN

asker201

Kral Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
50
25
18
19
kardesim benım basvurumu sen neden sılıorsun
dekı ben senı almıcam
tatlı dıl konusuyoruz yaptıgın ayıptır
mılletı dırek almıssın tekbıkler deneme mod oldun dıe bana degerlendırıcez dedın degerlendırmedın
kac gun oldu bekledım
bende hadı sole dııynce
sabırlı ol dedın onlara nıe degerlendırılcek demedın
yenı basvuru acıorum onuda sılıosun tatlı dılle konustukca bok ettınız

Simdide Ban Atıcak.....

★ Yusuf Emre ★

Ziyaretçi
Öncelikle zaten başvurunuzun reddedildiğini söylemiştim. Buyrun linki. Aynı başvurudan 2 tane yaptığınızdan bu spama girer ve başvurunuz yada konunuz silinir. Forum kurallarını Okuyunuz. Haksız olduğunuz yerde boş yapmanızın yada uzatmanızın anlamı yoktur bence. İlk aldıklarımız forum açıldığında direk başvuru yapanlardı şuan ise değerlendirip alıyoruz tek ortak olmadığımdan değerlendirme uzun sürebilir. Amma velakin siz ne tatlı dilden anlıyorsunuz nede üsluplu konuşmaktan..

asker201

Kral Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
50
25
18
19
bana tatlı konusmak demeyın bana orda beklıorum yazdıgımda bekleyın hala degerlendırıoruz uzun surulebılır demedıniz. eger bunu deseydınız bende beklerdım

★ Yusuf Emre ★

Ziyaretçi
Kardeşim sen bekleme kavramını yanlış anlıyorsan senin sorunun bize çamur atamazsın. Beklediğin 2-3 gün değil yarım saat olmadan hemen aynı konuya spam mesajı mı atılır.? Ayrıca açılan konu tekrar açılmaz her forumda aynıdır bu.. Forum bilgin 0 olduğundan almazdık bu yüzden de..

asker201

Kral Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
50
25
18
19
spam yapılmadıgını bılıorum ıcındekı bılgılerın cogunu degıstırdım sadece konu baslıgı baglıydı oda alım yerıne ne yazılabılır ve ben yarım saat sonra yazmadım.

★ Yusuf Emre ★

Ziyaretçi
Spam yapmasanızda alınmazdınız beyfendi. Görülen şu ki almadığımız için mutluyuz. Zira sabırsız, haddini bilmez,üslupsuz bir kişisiniz.