Plugin | İstek Önemli İstek ve Gerekli Eklenti İsteği Lütfen Bakın !

turkeygamingorg

95.173.175.8
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
49
10
8
24
merhaba herkese hayirli günler dilerim ilk öncelikle,
şimdi benim sorum şu ben bunu 7 8 ay önce düşündüm ama hiç bir sunucuda türk sunucularında imkansiz görmedim görenleride sanmam yalniz ruslarin bi serverine girdim orda var şimdi geleyim istediğim eklentiye
ilk öncelikle cs 1.6 oynayan vardir ben 9 yılımı verdim şimdi cs 1.6 adminlerin başinda admin şapkası var admin olduğunu belli edin peki csgoda neden olmasin diye full düşündüm araştirdim böyle bi konu vs. vb. bulamadim cs:go da admin şapkasını şuana kadar yapan veyada türk sunucularında hiçbir yerde yok , bunu yapan kişi parayla bile bunu satabilir o derece en gerekli eklenti bunun herkes için yararli olacağindan eminim .
herkese teşekkur ederim ,

Mithat Guner

Lider
Yönetici
Admin
1 Ekim 2016
1,415
1,291
1,094
Store hats modülü üzerinde biraz oynama yaparak yapılabilir.

turkeygamingorg

95.173.175.8
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
49
10
8
24
Store hats modülü üzerinde biraz oynama yaparak yapılabilir.
Yalnız Sadece Adminlerin Üzerinde Kullanabileceği olacaksa iyi olur hani admin şapkasının seçmek için !market değilde !asapka yazarak adminsapkasinin kısaltışı örneğin öyle yazarak bide güzel cs 1.6 dan modelini alarak ona entegre yaparak modelini öyle dediniz gibi olabilir..
cidden hiç bir yerde bulamassiniz ilk siz yaparsaniz sizin siteyi ve yapımcının kişisini tanıtacam serverim pro/public 7gün 24 Saati 50 60kişi var serverde türkiyenin ilk 3 sirasindayim 3yildir online zaten bakıp takip edebilirsiniz..

Hardy`

Pluginsatis.com
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
85
45
18
19
Sakarya
pluginsatis.com
Kendiniz store hatsda düzenleme yaptıktan sonra "flag" "b" şeklinde yazarsanız sadece b yetkisi olan oyuncular alabilecek şekilde olur

D

dzi

Ziyaretçi
Eğer Yetki Bayrağını Ayarlayamassanız Fiyatını Yükseltip Adminlere Özel Olarak Marketten Hediye Edebilirsiniz.Adminliği Bitincede !admin Store Kısmında Şapkasını Alırsınız Ve Sorun Kalmaz...

Hardy`

Pluginsatis.com
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
85
45
18
19
Sakarya
pluginsatis.com
Eğer Yetki Bayrağını Ayarlayamassanız Fiyatını Yükseltip Adminlere Özel Olarak Marketten Hediye Edebilirsiniz.Adminliği Bitincede !admin Store Kısmında Şapkasını Alırsınız Ve Sorun Kalmaz...
Gereksiz,hediye ettiği oyuncu eşyayı satabilir ve karışıklık çıkar.Üstte belirttiğimi kullanmanızı öneririm

turkeygamingorg

95.173.175.8
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
49
10
8
24
Ya Store Kullanarak Benimde Aklımda Öyle Şey Varda Hani Oda Öncedn Gelmişti Aklımda Ne Bileyim Öneriniz İçin Teşekkurler Şimdilik Bu Yol ile devam edebilirim.