Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt Olarak Tüm Eklentileri Ücretsiz İndirebilirsin.

Şimdi kayıt ol

Plugin | İstek Başka Clan Taglarına Hayır Lütfen Bakın

turkeygamingorg

Kayıtlı Üye
95.173.175.8
49
22 Ocak 2017
10
merhaba arkadaşlar,
konu başlığındada gösterdim şekilde sizden istedim eklenti başka clan taglari serverde taglari gizlensin.
sadece benim server tagi olsun istiyorum
Örneğin : benim serverin Tagı : TG * ve Oyunda Tag Aldımda : TG* cyhuN vb diye gözükecek.
ama TG* tagindan başka tag kullanan birileri olursa onlarinkisi gizlenecek bu eklentiyi bazi sunucularda gördüm ama sizlerden istiyorum.
Lütfen elinde olan felan varsa paylaşşın..

Mithat Guner

Yönetici
Admin
Lider
1,414
1 Ekim 2016
1,298
Kod:
if(StrEqual(MevcutTag, KabulEdilenTag, false))

{

//TAG AYNI TG*

}

else{

//TAG FARKLI

CS_SetClientClanTag(client, "TG *");

}
bu mantıkda birşeyler yapabilirsin basit bir şey

Bu Attığınız Kod İle Sadece O Taglar mı Kabul Ediliyor Yoksa Herkes de O Tag MI Oluyor ?

turkeygamingorg

Kayıtlı Üye
95.173.175.8
49
22 Ocak 2017
10
Yakında paylaşılacaktır
Aga Onu Paylaşabilirsen Çok İyi Olur Sadece Benim Server Tagindan Başka Tag Kullanmasi Olmasin.
Ama Şöyle birşey var hani steamgroup id ile olursa daha iyi çünkü .cfg vb türkçe özel karakterler kullanilmiyor ondan.
Hani eklentide Sadece Bu Grup Klanindan Başka Tag alanlar Oto Gizlenecek..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Pluginler.com Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Pluginler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Pluginler.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve yönetimimiz size geri dönüş yapacaktır.
Üst Alt