Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt Olarak Tüm Eklentileri Ücretsiz İndirebilirsin.

Şimdi kayıt ol

Plugin | İstek FFmenu İstek

sporter26

Kayıtlı Üye
Aktif Üye
27
31 Mart 2017
1
İyi günler Mithat Bey.Sizin yaptığınız gelişmiş ffmenüyü çok beğendim onu editleyip benim istedigim şekilde yapma fırsatın varmı hocam eğer varsa ben şimdiden yazayım.

Örnek Olarak 15 Saniye Sonra FF Aç Dedik;
Hsay Kısmında (Chat Kısmından Yani)
{RED}Prison{PURPLE}FF{LIME}Açılmasına{GRAY}15{LIME}Saniye Kaldı.
{RED}Prison{PURPLE}FF{LIME}Açılmasına{GRAY}14{LIME}Saniye Kaldı.
{RED}Prison{PURPLE}FF{LIME}Açılmasına{GRAY}13{LIME}Saniye Kaldı.

★ Yusuf Emre ★

Tag değişimi yapmıyoruz. Üzgünüz.

★ Yusuf Emre ★

Tag değişimi yapmıyoruz dediğim gibi ancak özelden ulaşırsanız da işi yoksa yapabilir. Forum üzerinden tag değiştirip paylaşmıyoruz.

sporter26

Kayıtlı Üye
Aktif Üye
27
31 Mart 2017
1
Steam da adım Glasser istek attım size ama hala kabul etmediniz. Ve bu kodlama işi nasıl olacak ücretli mi kodlayacaksınız

omr97

Kayıtlı Üye
Aktif Üye
32
30 Mart 2017
4
Bende 1 Haftadır Size İstek Yolladım Steamdan kabul etmediniz Teamspeak3 Adresimiz Ts88.Csduragi.com Server İp 95.173.175.35
Biz Size Ulaşmadık Siz Bize Ulaşın

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Pluginler.com Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Pluginler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Pluginler.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve yönetimimiz size geri dönüş yapacaktır.
Üst Alt