Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt Olarak Tüm Eklentileri Ücretsiz İndirebilirsin.

Şimdi kayıt ol

Plugin | İstek Kolay bir script yeni başlayanlar bile kodlar.

Öncelikle Merkezden özür diliyorum çok kötü bir lisan kullanmışım ve utanarak sildim.
Sizden ricam şudur tabi hocam öyle yazdiktan sonra yapip yapmamak insafiniza kalmis neyse Round başladıktan 20 saniye sonra kımıldamayan yani afk oyuncular slaylenecek yapipda paylaşabilene minnetlerimi sunarım.

İyi Forumlar Pluginler.com ailesi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hardy`

Kayıtlı Üye
Pluginsatis.com
85
14 Kasım 2016
45
Sakarya
İstek isterken bu şekilde bir telafuz kullanmanız sizcede çok ayıp değilmi ? İnsanlar emek verip sizin için birşey yapıcak sizde dalga geçer gibi hadi bakalım kim yapacak diyorsunuz!

★ Yusuf Emre ★

Aslında karışmayacaktım ama burası ortak bir forum insanlar istekte bulunmak, alınan sorunlara yardım istemek ve eklenti edinmek için, saygılı bir şekilde gelirler. Forum kurallarını okumanızı öneriyorum aksi takdirde uyarı alırsınız ve uyarı puanınız 100'e ulaştığında kalıcı olarak banlanırsınız.

Özür dilerim hocam şimdi farkettim. Çok kötü lisan kullanmişim. Affınıza sığınırım konuyu düzenliyorum.

Maalesef attığınız pluginlerde slay desteği yok. Yapabilirseniz ilk siz yapmış olacaksınız.

Hiçmi kimse yok :( round başladıktan sonra 20 sn kımıldamayanları öldüren bir kod yazıcabilecek yok mu ?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Pluginler.com Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Pluginler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Pluginler.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve yönetimimiz size geri dönüş yapacaktır.
Üst Alt