Jump to content
Pluginler.com

AshesBeneath

Üye
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

AshesBeneath last won the day on June 28

AshesBeneath had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tavsiye edilen oyun modları: Tüm rekabetçi modlar Valve her ne kadar "thirdpersonshoulder" komudunu Versus gibi rekabetçi modlarda engellese de hala bazı sistem açıklıkları ve builtin modlarla bunun üstesinden gelinebiliyor. Bu plugin sunucudaki her oyuncunun 3rd person ile ilgili tüm cvarları kontrol etmekte ve bir açık gördüğü anda oyuncuyu Spec e atıp oyuna girmesi engellemektedir. Cvarlar: l4d_tpsblock_version //Pek bir şey değil sadece plugin sürümünü gösteriyor. İndir (GitHub)
 2. Sağ kalanlar için maplarda spawnlanan belli başlı itemları ve silahları cvarlarla belirtilen sınırlarda alınmasına izin verir. Bu plugin bildiğimiz cvarlar değil de server tarafından gönderilen komutlarla kontrol edilmektedir. Çalıştırmak için komutları server.cfg içine ya da SourceMod tarafından otomatik veya manuel olarak çalıştırılan bir cfg içine koyunuz. SERVER KOMUTLARI: l4d_wlimits_ekle <limit> <ammo kodu> <item1> <item2> <item3> ... // Bir item sınırlandırması ekler. l4d_wlimits kitle // Şimdiye kadar yazılan tüm sınırlandırmaları sunucu yeniden başlatılana kadar kiltler. l4d_wlimits_sifirla // Koyulan tüm sınırlandırmaları sıfırlar. NEDİR BU AMMO KODU ? Ammo kodu, söz konusu sınırlandırma için eğer limite ulaşılırsa item bir cephanelik olarak işlev yapar (Bu özelliğinin olması için ammo kodu yerine 1, yoksa 0 yazınız. Silahların kodlarını oyun içinde konsola "give" yazıp boşluk attıktan sonra çıkan listeden bulabilirsiniz. Örnek kullanım: l4d_wlimits_ekle 1 1 sniper_scout // Steyr Scout silahı en fazla 1 kişi taşıyabilir ve sınıra ulaşıldğında cephanelik olarak kullanılır. l4d_wlimits_ekle 2 0 pistol_magnum // Desert Eagle silahı en fazla 2 kişi taşıyabilir ve sınıra ulaşıldığında hiçbir şekilde kullanılamaz. l4d_wlimits_kitle // Yapılacak tüm değişikler yapıldıktan sonra yazılması tavsiye edilir. İndir (GitHub)
 3. AshesBeneath

  [L4D2] Cadı Öldürme Bonusu

  Tavsiye edilen oyun modları: Versus, Realism Versus, 8 kişilik mutasyonlar Sağ kalanlar tarafından kesildiği sürece cadı öldürüldüğünde sağ kalanlara ekstra bonus puan verir. Bu pluginin çalışması için "L4D2 Ceza Bonusları" eklentisi gerekmektedir. (İndirmek için tıklayın) CVARLAR: sm_cadi_bonusu - Cadı öldürüldüğünde sağ kalanlara verilecek bonus miktarı (Varsayılan: 25) İndir (GitHub)
 4. Tavsiye edilen oyun modları: Hepsi Herhangi bir tank öldürüldüktan sonra Tank'a verilen hasar paylarını gösteririr. (Kim kaç damage vermiş) Normalde oyunun kendi haritalar arası yüklenirken verdiği istatistiklerde yer alır ama anında chatte yazması varken neden map sonunu bekleyesin 🙂 CVARLAR: l4d_tankdamage_enabled 1 - Plugini etkinleştirir. İndirmek için tıklayın (GitHub)
 5. AshesBeneath

  [L4D2] Tank Rush Engelleme

  Tavsiye edilen oyun modları: Versus, Realism Versus, 8 kişilik mutasyonlar (Taaannkk!!! hariç) BU PLUGİNİN ÇALIŞMASI İÇİN left4downtown2 EXTENSİON GEREKMEKTEDİR. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN Bu plugin tank spawn olur olmaz sağ kalanların mesafe puanlarını dondurmaktadır, tank öldükten sonra puanlar tekrar işlenmeye devam eder. CVARLAR l4d_no_tank_rush 1 - plugini aktif eder" İndirmek için tıklayın
×