Jump to content
Pluginler.com

boldplt

Admin
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

boldplt last won the day on July 2

boldplt had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Discord eklentilerinde sürekli bi hata alıyorum. Her sunucuda da çalışmıyor. Fixleyebilirsem paylaşıcam zaten. O yüzden şimdilik hayır.
 2. boldplt

  fcvar plugini

  Ben internette araştırıp bir tane buldum. Komut dediğin gibi. Root yetkisi olan komutu kullanabilecek şekilde ayarladım. Eğer sen istersen admin_overrides.cfg dosyasından istediğin komuta da ayarlayabilirsin. yadi.sk Deneyip geri dönüş yapar mısın_? Çalışıp çalışmadığını bilelim.
 3. boldplt

  Jailbreak Model Kaldır

  Host vs beni ilgilendirmiyor. Csgo da yüklü gelen dangerzone modelidir. Bende o modeli seçtim.
 4. Pluginlerde çakışma yok. Configs klasörlerine ufak bir birleştirme işlemi yapmanız gerekiyor. İki eklentiyi aynı anda kullanacak iseniz. Şu şekilde düzenleyin; "Discord" { "default" "-" "CallAdmin" "-" "mails" "-" }
 5. boldplt

  Silebilirsiniz buldum

  Konu silimi yapılamamaktadır. Konular indexlendiği için. Konu başlığını ve içeriğini siler iseniz cezalandırılacaksınız.
 6. boldplt

  Jailbreak Model Kaldır

  Dangerzone modeli olduğunu konuda yazdım. Okursan görürsün. Eklentide herhangi bir sorun yoktu. Eğer modeller sizde var ise hata loglarını paylaşır mısınız?
 7. boldplt

  Retake Anti-Rush

  Bu eklenti çalışıyor kullanabilirsin. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1433894
 8. !sikayet mesajın şeklinde çalışır. discord-mails\configs klasöründeki Discord.cfg yi açınız. Webhook linklerini ekleyiniz. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Yandex.Disk
 9. boldplt

  SourceBans Plugin, Web Kurulum

  Kurulumdan sonra atılan ban mute gag ların saatinde sorun yaşıyorsanız; sorundan kastım ceza 16:00'da atılmıştır ama sitede 13:00 gibi daha erken bir saat gözüküyor ise saat dilimini ayarlamanız gerekecektir. Cpanelde MultiPHP INI Düzenleyicisi 'ni açınız. Düzenleyici Modu 'na tıklayınız. date.timezone = "Europe/Istanbul" ekleyip, Kaydet tuşuna basınız. Diğer panellerde yada manuel olarak bu işlem nasıl yapılır bilmiyorum. Başka sistemlerde bu sorunu yaşayanlar yanıt yazabilirler. Yardımcı olmaya çalışırım. Başka arkadaşlarda yardımcı olur.
 10. Market eklentisindeki bır kod bölümünü paylaşıyorum. Bu kodlardaki cvar lar ile istediğini yapabilirsin. g_cvarSkinChangeInstant = RegisterConVar("sm_store_playerskin_instant", "0", "Defines whether the skin should be changed instantly or on next spawn.", TYPE_INT); g_cvarSkinForceChange = RegisterConVar("sm_store_playerskin_force_default", "0", "If it's set to 1, default skins will be enforced.", TYPE_INT); g_cvarSkinForceChangeCT = RegisterConVar("sm_store_playerskin_default_ct", "", "Path of the default CT skin.", TYPE_STRING); g_cvarSkinForceChangeT = RegisterConVar("sm_store_playerskin_default_t", "", "Path of the default T skin.", TYPE_STRING); g_cvarSkinDelay = RegisterConVar("sm_store_playerskin_delay", "-1", "Delay after spawn before applying the skin. -1 means no delay", TYPE_FLOAT);
 11. boldplt

  Discord Admin Çağır

  !admincagir yazan oyuncu discord'a mesaj admin çağırma mesajı göndermiş olur. configs klasöründeki dosyaya webhook linkini ekleyiniz. Sunucunuzda SMJansson extension'u yüklü olmadan çalışmaz. Linux için SMJansson Windows için SMJansson İndirme Bağlantıları: Yandex.Disk MEGA
 12. boldplt

  Admin Time Log

  discord_adminlog_webhook cvarına webhook linkinizi ayarlayarak kullanabilirsiniz. Yandex.Disk
 13. boldplt

  Sekmeme

  Decompile edilmiş eklenti paylaşımı yasaktır. Konunuz onaylanmamıştır ve kirlenmiştir.
 14. Bot önce sizi ekliyor ve sonra steam group daveti atıyor. Ama steam grup davetinin de bi sınırı var. Günlük olması lazım. Onun yerine bota yazı da yazdirabilirsiniz.
 15. boldplt

  de_dust2_old lazım

  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1173548706 Steam atölyesindeki bu linkteki haritaya Abone Olun. Harita C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\maps gibi sende steam nere kurulu ise oraya yüklenecektir. Bu klasörden haritayı çekip istediğin yere yükleyebilirsin.
×