Jump to content
Pluginler.com

Göktürk

Moderatör
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Merhaba, elimizden geliyorsa/geldiğince sizlerin isteklerini yapmaya çalışacağız. Fakat hem sizin hem de bizim mağdur olmamamız için lütfen isteklerinizi yaparken alltaki formu kopyalayıp yanlarına cevaplarını yazıp konu açın ve en alttaki not kısmına ekstra bir şey varsa yazın. Şimdiden teşekkürler. Resim Boyutu: (1920x1080 vs...) Arkaplan Rengi: (Saydam-Siyah-Diğer ise belirtin) İstenilen Efekt: (İsteğe Bağlı) Uzantı: (Gif-Png-Jpg vs...) Maksimum Boyut: (x Mb / X Kb) Ekstra Not: (Eklemek istediklerinizi yazın)
 2. Göktürk

  Gif steam tasarımı

  İlk defa Glitch efektli bir gif yaptım, biraz kötü oldu ama yine de atalım. Özelden watermarksız halini gönderdik.
 3. Göktürk

  Gif steam tasarımı

  İsteklerinizi atın, yapılabilir ise yaparız.
 4. Tasarımız onaylanmıştır, en kısa sürede burada watermark ile paylaşılacaktır. Özelden watermarksız olanı size atacağız ;)
 5. Göktürk

  Font Nasıl Yüklenir?

  Merhabalar, tasarımın en temel ve en gerekli şeylerinden biri olan fontları nasıl kurabileceğinizi bu yazımızda anlatacağız. Bir font seçiyoruz. Biz bu eğitimde Amazdoom fontunu seçtik. Fontu indirip RAR içindeki dosyalardan herhangi birini masaüstüne vs. atıyoruz. Yukarıda bulunan "Yükle" tuşuna basıyoruz. Fontumuz yüklendikten sonra kullandığımız programı kapatıp açıyoruz (bazı programlarda gerek yoktur.) ardından "Text" aracını seçip yukarıdaki font kısımlarında fontumuzu buluyoruz. Fontlar alfabetik sırada dizili oluyor çoğunlukla zaten. Evet, bu basit ama bir o kadarda yardımcı olacağını düşündüğümüz rehberin sonuna geldik. Umarım yararımız dokunmuştur. Kendinize iyi bakın ;)
 6. Merhabalar, birçok oyuncunun kanser olduğu bir hatanın "kesin" çözümüyle karşınızdayım. Yapacağınız basit birkaç adımdan sonra bu hatadan kökten kurtulacaksınız. Adımlar; Denetim Masası´na girip Windows Defender Güvenlik Duvarı´na basıyoruz Ardından "Bir uygulamanın veya özelliğin Windows Defender Güvenlik Duvarını geçmesine izin ver" seçeneğine basıyoruz. Açılan sekmede "Ayarları Değiştir" seçeneğine basıyoruz. Biraz aşağıya inip "Counter Strike Global Offensive" veya "csgo.exe"yi buluyoruz ve üstüne basıp kaldır tuşuna basıyoruz. Sonra altta bulunan "Başka bir uygulamaya izin ver" seçeneğine basıp açılan pencerede "gözat" seçeneğine basıyoruz. CS:GO´nun bulunduğu klasöre gidip csgo.exe´ye çift tıklıyoruz ve ardından altta çıkan ekle butonuna basıyoruz. 4 Nolu adımda belirttiğimiz kısımda bulunan "Özel" ve "Ortak" kısımlara tik koyuyoruz. Ardından altta bulunan "Tamam" tuşuna basıp çıkıyoruz. Eğer steam açık ise kapatıp steam.exe´ye sağ click atıp "yönetici olarak çalıştır" seçeneğiyle açıyoruz ve oyuna giriyoruz. Not: Eğer steam´i kapatıp tekrar açtıktan veya bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra tekrar aynı hatayı alırsanız ilk olarak steam´i kapatıp yönetici olarak çalıştırın ve deneyin olmaz ise bu adımları tekrar yapın çözülecektir. Eğer sürekli yönetici olarak açarsanız sorun çözülmüş olur.
×