CS:GO Esea da Hileler Yaygınlaştı

'Oyun Hileleri' forumunda alphaearth tarafından 4 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

 1. Artık ESEA platformunda oynayanların orada da hilelerin arttığının farkindadirlar. Bu hilelerin satışını yapan .com ve .pl uzantılı iki site ön plana çıkıyor. Aylık fiyatları 30€ ve 50$ gibi rakamlar. Artık CS:GO da hiç bir platform da hilesiz, kafamız rahat bir maç oynayamayacağız. Bunlar yetmez gibi oyuna ara sıra gelen indirimlerde oyundaki hile sayısını tekrar arttırıyor.
  Tekrar hatırlatmak gerek her oyunda kullanacağız hile er yada geç tespit edilecektir. Sonucunda hesaplarınız yasaklanacaktır. Oyunları kötü de oynasanız hileye başvurmamaya çalışın. Kaybetsenizde oyunun zevkini çıkarmaya çalışın. Her şeyde olduğu gibi; OYUNDA KAYBETMEKTE KAZANMAKTA VAR.
   
  ★ Yusuf Emre ★ bunu beğendi.
 2. ★ Yusuf Emre ★

  ★ Yusuf Emre ★ Ziyaretçi

  Karşınıza hile geldi diye hile açmamalısınız veya kaybettiğiniz için. Bu sizin GERİZEKALI olduğunuzu gösterir ve tam anlamıyla lowluğunuzu :)
   
  alphaearth bunu beğendi.
 3. Aslen S1 im arkadaşa yeni aldığım hesabımı verdim SUPREME yaptı baktım ban yemiş hala bana hesap alcak bekliom. Ayrıca hileye 350 - 500 TL Civarı miktar vermiş tam hatırlamıyorum. Ama yine olan bana oldu. Velhasılı Kelam : HİLE KULLANMAYINIZ, KULLANDIRMAYINIZ , bide arkadaşlarınıza hesap vermeyin
   
  alphaearth bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş