Başvuru Yetkili Başvuru formu

'Yetkili Başvuru' forumunda ahmetsn tarafından 23 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. *Adınız: Ahmet
    *Soyadınız: Tosun
    *Doğum Tarihiniz: 2000
    Doğum Yeriniz: İzmir
    *Neden Bizimle Çalışmak İstiyorsunuz?: Kendimi Geliştirmek için.
    *Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?: Ben sizi tercih ediyorum. onaylama size kalmış
    TeamSpeak 3 Bilginiz?: Yeteri kadar bulunmakta
    *Bu işi yapmak için günlük 2-3 saat ayırmalısınız.Bunu kabul ediyor musunuz?: Evet, Kabul ediyorum.
    *Bize Kendinizi Anlatır Mısınız?(En az 50 kelime): Hosprator Bilişim Hizmetlerinin Sahibiyim, şimdi kalkıp soran olacaktır Niye kapattın özel şahsi durumlar sebebiyle kapatmak zorunda kaldım gizli saklımda yok çok bilgisayar üzerinde vakit geçirdiğim için kilo problemi yaşadım şükürler olsunki şimdi vücut geliştiricisiyim. Tekrardan bu işlere dönmek beni mutlu eder.
    *Öğrenim Durumunuz: Lise son devam ediyor.
    Hobileriniz(Yapmayı sevdikleriniz): Web Tasarım, Google Adsense, SEO, vb...
    Fobileriniz(Korkularınız): ---
    *Forum Bilginiz: 10 Yaşında bedava forum kurmayla başladım sonra kendimi geliştirdim dışarıdan destek almadım deneme yanılma yöntemiyle kendimi geliştirdim.
    *İlgileneceğiniz Bölüm: Her Bölüm benim için uygun.
    *En Sevdiğiniz Söz: Bir gün ressamlar Türk’ün simasını kaybederlerse yıldırımı alsınlar yapıversinler.

Son düzenleme: 23 Nisan 2018
  2. Mithat Guner

Mithat Guner Lider Site Yetkilisi

Başvurunuz değerlendirilecektir.

3. Çevabınızı bekliyorum teamspeak3 veya discord üzerinden de gün içinde konuşma yapabiliriz. iyi forumlar

4. ToxR;♥

ToxR;♥ ToxR Site Yetkilisi Deneme Moderatör

Teamspeak kullanmiyoruz

Bu Sayfayı Paylaş