Jump to content
Pluginler.com
Sign in to follow this  
boldplt

Lox Security Bot

Recommended Posts

Discord Sunucunuzu Koruma Zamanı

Sunucunuzu spam gönderenlere, istenmeyen şüpheli bağlantılara, sahte hesaplara ve daha fazlasına karşı koruyun.

BOTU DAVET ET

Anında Engelle
Sunucunuzu şüpheli ve kimlik avı yapan web siteleri içeren iletilere karşı koruyun.

Gelişmiş Domain Bilgisi
Tıklamadan önce web sitelerinin yaşını, bulunduğu ülkeleri ve IP adresini görün. Dolandırıcıların seninle uğraşmasına asla izin verme.

Üyelerini Selamla
Üyelerinizi modern bir karşılayıcı ile karşılayın.

Yorumları Oku
Diğerlerinin bir kişi hakkında ne düşündüğünü bilmek için diğer kullanıcılar tarafından yapılan incelemelere bakın.

Kara Listeleri Kullan
İnsanları derhal yasaklamak veya atmak için botu kullanarak tüm kara listelere erişin.

Herşeyi Kontrol Altında Tut
Güvenlik Botu, güvenliği arttırmak için Discord sunucunuzun önünde duracaktır.

Haberdar Ol
Sunucunuza katılan kişiler hakkında bilgi edinin.

Özelleştirilebilir Davranış
Her şey istediğiniz gibi olsun.

Lox Güvenlik Botu Nedir?

Lox Güvenlik Botu, yokluğunuz sırasında grubunuzda olabilecek kötü olayları engellemek için geliştirilmiştir. Örneğin, siz başka bir iş ile uğraşırken sunucunuza istenmeyen reklamları (Örn. Grup davetleri içeren Kullanıcı isimleri) göstermek için bir Discord kullanıcısı katıldı, her hangi bir moderatörünüz veya sizin tarafından tespit edilmediği süreç içerisinde bu kullanıcının grubunuzda bir süre kalması mümkün olacaktır, değil mi? Ama unuttukları bir şey var, Lox Güvenlik Botu tam bu tür problemlerle başa çıkmak için geliştirildi. Sizin yokluğunuzda sunucunuza reklam yapmak için gelen kullanıcılar (Kullanıcı adında reklam barındıran) otomatik olarak gruptan atılacaktır ve grup sahibine bir bildirim gönderilecektir. Aynı zamanda, kullanıcı adında küfür içeren kullanıcıları da otomatik olarak gruptan atacaktır.

Sunucu güvenliğini arttırmak için bizim kullandığımız bir başka algoritma daha var. Eğer sunucunuza giren kullanıcı hesabı 24 saat içerisinde oluşturmuş ise, sunucu sahibine açıklaması ile birlikte bir bildirim mesajı gönderilir.

Lox Güvenlik Botunun en önemli özelliklerinden bir tanesi, grubunuzda gönderilen tüm mesajların sunucularımız tarafından taranmasıdır. Sunucunuz içerisinde gönderilen mesajlar eğer tehlikeli bir bağlantıyı veya dolandırıcılık sitelerini içeriyorsa, otomatik olarak mesaj silinecektir ve gönderene bir uyarı mesajı gönderilecektir.

Botumuzu kullanarak siteleri manuel olarak da kontrol ettirebilirsiniz.

Ayrıca, Lox Güvenlik Botuna Discord kullanıcılarını rapor edebilirsiniz, böylece diğer grup sahiplerine otomatik olarak bir bildirim gidecektir. Eğer karalisteye alınan bir Discord kullanıcısı her hangi bir davet linki ile grubunuza katılmaya çalışırsa, biz otomatik olarak onu atacağız ve sizlere sebebini söyleyeceğiz. Kara listeye alınan bir Discord kullanıcısı Lox Güvenlik Botunun olduğu her hangi bir grupta mesaj gönderemez.

Ayrıca, Güvenlik Botunu kullanarak, diğer kullanıcılar hakkında kendi yorumlarınızı görüntüleyebilir, hatta kendi yorumlarınızı yapabilirsiniz. Mevcut incelemelere Güvenlik Botunu kullanan tüm sunucular boyunca erişilebilir. Bu incelemeler, size, diğer kullanıcılara ve sunucu sahiplerine, incelenen kişiler hakkında bazı fikirler edinme konusunda yardımcı olacaktır.

Nasıl kullanılır?

Botu sunucunuza ekledikten sonra, herhangi bir kanalda bahsetmeniz veya kategorilere ulaşmak için >help yazmanız yeterlidir. Dil veya prefix karakterini >setlanguage ve >setprefix ile değiştirebilirsiniz. Gerçekten nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız, buraya tıklayarak destek sunucusuna katılın.

Security Premium

Premium olma zamanı! Discord'daki tüm özelliklere erişin ve projeyi yalnızca $3 ile destekleyin. Ayrıca, Lox Game Studio'nun resmi Discord sunucusunda özel roller ve izinler alacaksınız.

Şimdi premium olmak için aşağıdaki butona tıklayın!

ŞİMDİ PREMİUM OL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×