Jump to content
Pluginler.com
Sign in to follow this  
boldplt

Discord Admin Çağır

Recommended Posts

Posted (edited)

ben bunu sunucuma kurdum fakat !admincagir yazdıkdan sonra toxic clan ibaresi çıkıyor calladmin.sp dosyasın'da bu toxic clan tagını buldum ve kendi sunucu adım ile değiştim fakat halen daha toxic clan çıkmakta bunu tam olarak nereden değişebilirim

Edited by Withriva

21 hours ago, Withriva said:

ben bunu sunucuma kurdum fakat !admincagir yazdıkdan sonra toxic clan ibaresi çıkıyor calladmin.sp dosyasın'da bu toxic clan tagını buldum ve kendi sunucu adım ile değiştim fakat halen daha toxic clan çıkmakta bunu tam olarak nereden değişebilirim

Kaynak dosyasını tekrar inceleyin. Kişisel olarak tag değişimi yardımı yapmıyorum. Zaten kaynak dosyası açık. Eklenti de author kısmını değişmeden istediğiniz yerleri değişmekte özgürsünüz.

On 8/18/2019 at 3:25 PM, boldplt said:

Kaynak dosyasını tekrar inceleyin. Kişisel olarak tag değişimi yardımı yapmıyorum. Zaten kaynak dosyası açık. Eklenti de author kısmını değişmeden istediğiniz yerleri değişmekte özgürsünüz.

Dostum sp nasıl smx çevircem bide çeviriyom hata veriyor

Tüm kütüphane dosyaları içerisindedir. Herhangi bir derleme hatası mevcut değildir. Eğer ki sorun yaşıyorsanız kütüphanelerinizden kaynaklıdır. Sourcemod stabil sürümü indirin. Tekrar dosyaları atıp değiştirin. Her tag için özel yardım yapmiyorum.